Müge Anlı Kayıp Olan Sinem Bilgin’i Ağrı’da Buldu

Müge Anlı Kayıp Olan Sinem Bilgin’i Ağrı’da Buldu 16 Mart tarihinden itibaren kayıp olan bu 16 yaşındaki Sinem Bilgin, Ağrı’da bulundu. 16 Mart tarihinden itibaren kayıp olan bu 16 yaşındaki Sinem Bilgin’den bir türlü haber edinemeyen talihsiz aile, evden ayrılırken yanına kimliğini ve telefonunu almayan kızının bulunması için ATV’de ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı..

Müge Anlı Kayıp Olan Sinem Bilgin’i Ağrı’da Buldu
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Müge Anlı Kayıp Olan Sinem Bilgin’i Ağrı’da Buldu

16 Mart tarihinden itibaren kayıp olan bu 16 yaşındaki Sinem Bilgin, Ağrı’da bulundu.

16 Mart tarihinden itibaren kayıp olan bu 16 yaşındaki Sinem Bilgin’den bir türlü haber edinemeyen talihsiz aile, evden ayrılırken yanına kimliğini ve telefonunu almayan kızının bulunması için ATV’de ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında canlı yayına katılan ve yaşadıklarını anlatan anne Bilgin’in söylediklerinden yola çıkılarak %20 engelli olan 16 yaşındaki genç kızın Ağrı’da bulunduğu müjdesi geldi.

Canlı yayında Mikail Akkuş’un ailesine ulaştıklarını belirten anne Bilgin, ailenin ise kızı vermemekte ısrar ettiğini, kızının kendisini arayarak engelli olması ile dalga geçtiklerini ve şiddet uyguladıklarını belirterek, kızının kendisinden yardım istediğini ifade etmişti.

Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde ikamet etmekte olan Mikail Akkuş tarafından İstanbul’dan kaçırılan ve Ağrı’ya getirilen genç kız, Doğubayazıt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından bulunduğu adresten alınarak İstanbul’a getirildi.

16 yaşındaki Sinem Bilgin’i kaçıran Mikail Akkuş ise canlı yayına katılarak, “Ben Sinem’i 18 yaşında biliyordum. Tanıştığımızda bana 18 yaşında olduğunu söylemişti. Gerçeği öğrenince karakola götürüp teslim ettim ama o kalmadı, beni arayıp ‘beni burada bırakma’ diyordu. Ben de Sinem’i teslim etmek istiyordum, hapishaneye girmek istemiyorum” şeklinde konuştu.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın