Küçük Çocukların Gönüllerini Isıttılar

Küçük Çocukların Gönüllerini Isıttılar Birlik Vakfı Ağrı Şubesi ve Genç Birlik Ağrı Şubesi köy çocuklarına mont ve bot yardımı yaptı. Birlik Vakfı Ağrı Şubesi ve Genç Birlik Ağrı Şubesi Eğribelen Köyü Anaokulu ve İlkokul Öğrencilerine mont ve bot yardımı yaparak çocukların gönlünde taht kurdular. Ağrı Birlik Vakfı Ağrı Şube Başkanı Deniz Altındağ yaptığı açıklamada; Birlik..

Küçük Çocukların Gönüllerini Isıttılar
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Küçük Çocukların Gönüllerini Isıttılar

Birlik Vakfı Ağrı Şubesi ve Genç Birlik Ağrı Şubesi köy çocuklarına mont ve bot yardımı yaptı.

Birlik Vakfı Ağrı Şubesi ve Genç Birlik Ağrı Şubesi Eğribelen Köyü Anaokulu ve İlkokul Öğrencilerine mont ve bot yardımı yaparak çocukların gönlünde taht kurdular.

Ağrı Birlik Vakfı Ağrı Şube Başkanı Deniz Altındağ yaptığı açıklamada; Birlik Vakfı Ağrı Şubesi olarak köy okullarını dolaşmaya devam ediyoruz. 30’u aşkın okullarımıza kırtasiye, kitap, kıyafet vb. gibi ihtiyaçlarla destek olmaya çalışıyoruz.

Bugünkü durağımız Eğribelen (Zado) Köyü İlk Okulu ve Anasınıfı oldu. Minik kardeşlerimize Mont ve Bot yardımında bulunduk.

Mont ve Botları bizlere yollayan Genç Birlik Genel Başkanımız Mustafa Alkan ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ederiz.

Bir gülücük, içten bir sarılış tarifi mümkün olmayan bir duygu. Buna vesile olan tüm dostlardan Allah razı olsun.

Başkan Altındağ; Yardımlarımız bunlarla sınırlı kalmayacak yer mekan fark etmeksizin çocuklarımıza ve yardıma ihtiyacı olan ailelerimize ulaşarak yardımlarımıza devam edeceğiz dedi.

Yapılan yardım programının ardından günün anısına toplu fotoğraf çekinildi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın