Korona Denetimi Devam Ediyor

Korona Denetimi Devam Ediyor Ağrı Valiliği koordinesinde emniyet mensupları, jandarma kuvvetleri, sağlık personeli, zabıta ekipleri ve ilgili kurum personelleri aracılığıyla ilimizde Koronavirüsle mücadele kapsamında toplu yaşam alanlarında gerçekleştirilen denetimler sürdürüldü. Salgının yayılmasını engellemek ve mücadeleyi güçlendirmek amacıyla marketler, toplu taşıma araçları, taksiler, düğün salonları, lokanta ve kafeler denetlendi. Kontrollü Sosyal Hayat döneminde uyulması gereken kurallar..

Korona Denetimi Devam Ediyor
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Korona Denetimi Devam Ediyor

Ağrı Valiliği koordinesinde emniyet mensupları, jandarma kuvvetleri, sağlık personeli, zabıta ekipleri ve ilgili kurum personelleri aracılığıyla ilimizde Koronavirüsle mücadele kapsamında toplu yaşam alanlarında gerçekleştirilen denetimler sürdürüldü.

Salgının yayılmasını engellemek ve mücadeleyi güçlendirmek amacıyla marketler, toplu taşıma araçları, taksiler, düğün salonları, lokanta ve kafeler denetlendi.

Kontrollü Sosyal Hayat döneminde uyulması gereken kurallar vatandaşlarımıza hatırlatılarak maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaları istendi. Eksiklik görülen işletmelerin sahiplerine uyarılarda bulunuldu.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın