Kargo Aracında, Kaçak Sigara İle Çok Sayıda Kaçak Malzeme Ele Geçirildi

Kargo Aracında, Kaçak Sigara İle Çok Sayıda Kaçak Malzeme Ele Geçirildi Ağrı’da İl Emniyet Müdürlüğü (KOM) Şube Müdürlüğüne bağlı ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda yol kontrol noktasında durdurulan bir kargo şirketine ait araçta, 5 bin paket kaçak sigaranın yanı sıra çok sayıda kaçak malzeme ele geçirildi Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM)..

Kargo Aracında, Kaçak Sigara İle Çok Sayıda Kaçak Malzeme Ele Geçirildi
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Kargo Aracında, Kaçak Sigara İle Çok Sayıda Kaçak Malzeme Ele Geçirildi

Ağrı’da İl Emniyet Müdürlüğü (KOM) Şube Müdürlüğüne bağlı ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda yol kontrol noktasında durdurulan bir kargo şirketine ait araçta, 5 bin paket kaçak sigaranın yanı sıra çok sayıda kaçak malzeme ele geçirildi

Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, kargo firmaları aracılığı ile Batı illerine kaçak malzeme götürüleceği bilgisine ulaştı.

Alınan bilgi üzerine harekete geçen ekipler, bahse konu aracı uygulama noktasında durdurdu. Burada savcılık kararı ile araçta yapılan aramalar sonucunda 5 bin paket kaçak sigaranın yanı sıra, 300 adet elektronik sigara tütünü, 400 adet faturasız markalı çanta, bin 500 adet faturasız oyuncak ile 290 adet Türkçe ibare olmayan Dermaroller ele geçirildi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın