İbadete Açılacak Camiler Dezenfekte Edildi

İbadete Açılacak Camiler Dezenfekte Edildi Ağrı Belediyesi, normalleşme sürecinde alınan karar ile birlikte 29 Mayıs Cuma günü ibadete açılacak olan camiler için dezenfekte çalışması başlattı. Ağrı Belediyesi korona virüs tedbirleri kapsamında uzun süredir kapalı olan ve 29 Mayıs Cuma günü ibadete açılacak olan camilerde dezenfekte ve ilaçlama çalışması yaptı. Ağrı Belediyesi ekipleri, kent merkezi sınırları..

İbadete Açılacak Camiler Dezenfekte Edildi
Yazar : Tarih : Yorum Yap

İbadete Açılacak Camiler Dezenfekte Edildi

Ağrı Belediyesi, normalleşme sürecinde alınan karar ile birlikte 29 Mayıs Cuma günü ibadete açılacak olan camiler için dezenfekte çalışması başlattı.

Ağrı Belediyesi korona virüs tedbirleri kapsamında uzun süredir kapalı olan ve
29 Mayıs Cuma günü ibadete açılacak olan camilerde dezenfekte ve ilaçlama çalışması yaptı.

Ağrı Belediyesi ekipleri, kent merkezi sınırları içinde bulunan tüm cami ve mescitlerin 29 Mayıs’a kadar ilaçlama, dezenfekte ve hijyen çalışmalarını tamamlayacak. İlaçlamaların ardından camilere gül suyu uygulanacak.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, 29 Mayıs’ta tekrar ibadete açılacak olan camilerin dezenfekte edilmeye başlandığını belirterek, “Ağrı Belediyesi olarak tüm imkanlarımızı kullanılarak cami ve mescitlerde ilaçlama, dezenfekte ve hijyen faaliyetlerine aralıksız devam ediyor.

İlaçlamanın ardından gül suyu uygulaması yapıyoruz.

Vatandaşlarımızın temiz ve hijyenik koşullarda ibadet etmesi için tüm tedbirleri aldık.” diye konuştu.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın