Hamur’da Bir Köy Karantinaya Alındı İddia Edildi

Hamur’da Bir Köy Karantinaya Alındı İddia Edildi Hamur İlçesine bağlı iki köyde coronavirüs şüphesi ile karantina uygulandığı biri ağır olmak üzere 8 kişinin karantina altına alındığı Hamur İlçesine bağlı iki köyde coronavirüs şüphesi ile karantina uygulandığı biri ağır olmak üzere 8 kişinin karantina altına alındığı öğrenildi. Hamur İlçesine bağlı (ĞAÇULİ) Alakoyun Köyü dün akşam saatlerinde..

Hamur’da Bir Köy Karantinaya Alındı İddia Edildi
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Hamur’da Bir Köy Karantinaya Alındı İddia Edildi

Hamur İlçesine bağlı iki köyde coronavirüs şüphesi ile karantina uygulandığı biri ağır olmak üzere 8 kişinin karantina altına alındığı

Hamur İlçesine bağlı iki köyde coronavirüs şüphesi ile karantina uygulandığı biri ağır olmak üzere 8 kişinin karantina altına alındığı öğrenildi.

Hamur İlçesine bağlı (ĞAÇULİ) Alakoyun Köyü dün akşam saatlerinde karantinaya alındı.

İl dışından gelen bir vatandaşta corona tespit edilmesi sonrası karantinaya alınan köye giriş çıkışlar yasaklanırken vaka sayısına ilişkin net bir bilgiye ulaşılamadı.

Öte yandan Hamur’un (Haçuli) Alakoyun Köyünde 1 i ağır olmak üzere 8 kişinin Ağrı Devlet Hastanesinde karantina altına alındığı ,Köyle ilişkili merkez de evlerde de karantina uygulandığı bilgisine erişildi.

Alakoyun Köyünde test sonuçları beklenen vatandaşlarında olduğu bilgisi gelen bilgiler arasında yer alırken Ağrı’nın ciddi anlamda risk altında olduğuna dikkat çekerek evinizde kalmanızı rica ediyoruz.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın