Güvenlik Nedeniyle Kapalı Olan Yollar Trafiğe Açıldı

Güvenlik Nedeniyle Kapalı Olan Yollar Trafiğe Açıldı Güvenlik nedeniyle araç trafiğine kapatılan Hani Baba Caddesi trafiğe Açıldı. Geçtiğimiz yıllarda güvenlik dolayısıyla tek taraflı olarak trafiğe kapatılan Hani Baba Caddesi üzerindeki alan yeniden trafiğe açıldı. Ağrı Valisi Süleyman Elban, Belediye Başkanı Savcı Sayan ve Ağrı İl Emniyet Müdürü Nihat Özen, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü..

Güvenlik Nedeniyle Kapalı Olan Yollar Trafiğe Açıldı
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Güvenlik Nedeniyle Kapalı Olan Yollar Trafiğe Açıldı

Güvenlik nedeniyle araç trafiğine kapatılan Hani Baba Caddesi trafiğe Açıldı.

Geçtiğimiz yıllarda güvenlik dolayısıyla tek taraflı olarak trafiğe kapatılan Hani Baba Caddesi üzerindeki alan yeniden trafiğe açıldı.

Ağrı Valisi Süleyman Elban, Belediye Başkanı Savcı Sayan ve Ağrı İl Emniyet Müdürü Nihat Özen, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Kudret Özçelik ile Trafik Komisyonu tarafından alınan karar ile cadde yeniden araç trafiğine açıldı.

Caddeyi kullanan vatandaşların talepleri üzerine durum göz önüne alınarak yol yeniden hizmete açıldı.

Güvenlik nedeniyle araç trafiğine kapatılan Hani Baba Caddesi Trafiğe Açıldı

Ağrı’nın Huzur Kenti olduğunu vurgulayan Başkan Sayan, “Sayın Valimiz, İl Emniyet Müdürümüz ile birlikte vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulunduruyoruz. Bu doğrultuda Hani Baba Caddemiz üzerinde trafiğe kapalı olan yolumuzu uzun yıllar sonra trafiğe açarak güvenlik nedeniyle kapatılan bölgelerin artık gönül rahatlığıyla halkın hizmetine sunulabileceğini gördük. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun. “dedi.

Ağrı Valiliği tarafından yapılan açıklamada

Ağrı Valiliğince Güvenlik Nedeniyle Kapalı Olan Yollar Trafiğe Açıldı.

İlimizde genel güvenlik değerlendirmesi yapılarak;
• Ağrı merkezde bulunan Cumhuriyet Mahallesi Hani Baba Bulvarının iki yönlü olarak trafiğe açılması,
• Diyadin ilçesi Hükümet Konağı önünden başlayarak, Diyadin ilçe Öğretmenevi önüne kadar olan Kaymakam Özgür Azer Kurak Caddesi üzerinde trafiğe kapalı olan yolun açılması,
• Eleşkirt ilçesinde Lozan Mahallesi Cumhuriyet Caddesi İlçe Emniyet Amirliğinin önündeki yolun trafiğe açılması,
• Tutak ilçesinde 306. Sokağın ( Sanat Sokağı ) Cumhuriyet Caddesi istikametinden 305. Sokak istikametine giden yol, 305. Sokak ile Kazımkarabekir caddesi arasında bulunan yol ve adliye lojmanı ile kaymakamlık konutu arasında kalan 304. Sokağın,
Trafiğe açılması, uygun olacağı değerlendirilmiş ve 13.02.2020 komisyon kararı ile söz konusu caddelerin araç trafiğe açılması Ağrı Valiliğimizce uygun görülmüştür.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın