Evi Yanan Aile Yardım Bekliyor​

Evi Yanan Aile Yardım Bekliyor​ Ağrı Aşağı Küpkıran Mahallesinde ikamet eden ailenin evleri çıkan yangında kullanılmaz hale geldi. Geçtiğimiz günlerde bilinmeyen bir sebepten dolayı evleri küle dönen Nacitavham ailesi uzanacak yardım elini bekliyor. Herhangi bir can kaybı ve yaralanmanın yaşanmadığı yangında, ailenin kullanılabilecek bir malzemesi kalmadı.Evi yandığı için komşusunda kaldığını belirten Mehmet Ali Nacitavham, “Yangını..

Evi Yanan Aile Yardım Bekliyor​
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Evi Yanan Aile Yardım Bekliyor​

Ağrı Aşağı Küpkıran Mahallesinde ikamet eden ailenin evleri çıkan yangında kullanılmaz hale geldi.

Geçtiğimiz günlerde bilinmeyen bir sebepten dolayı evleri küle dönen Nacitavham ailesi uzanacak yardım elini bekliyor. Herhangi bir can kaybı ve yaralanmanın yaşanmadığı yangında, ailenin kullanılabilecek bir malzemesi kalmadı.Evi yandığı için komşusunda kaldığını belirten Mehmet Ali Nacitavham, “Yangını fark ettiğimiz gibi kendimizi dışarı attık.

İtfaiye gelip müdahale etti ama kullanılacak malzememiz kalmadı evimizde. Ailemiz 7 nüfuslu şu an komşularımızda barınıyoruz.

Çocuklarım sürekli olarak evimize ne zaman geçeceğimizi soruyorlar bana. Şu an kiralık ev tutmak istiyoruz ama ona da gücümüz yetmiyor.

Hayırseverlerin bize ulaşmasını istiyoruz.”dedi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın