Elektrik Arzasına Giden ARAS Ekibi Diyadin’de Mahsur Kaldı

Elektrik Arzasına Giden ARAS Ekibi Diyadin’de Mahsur Kaldı Diyadin’e bağlı köylerde elektrik arızasına müdahale etmeye giderken yolda mahsur kalan Aras EDAŞ ekibi, kendi çabaları ile 1,5 saatlik çabanın sonunda kurtuldular. Ağrı’da başlayan kar yağışı ve tipi akşam saatlerinde etkisini artırdı. Diyadin’e bağlı Dedebulak köyü ve bağlı mezralarda meydana gelen elektrik kesintisine müdahale etmek için Van’ın..

Elektrik Arzasına Giden ARAS Ekibi Diyadin’de Mahsur Kaldı
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Elektrik Arzasına Giden ARAS Ekibi Diyadin’de Mahsur Kaldı

Diyadin’e bağlı köylerde elektrik arızasına müdahale etmeye giderken yolda mahsur kalan Aras EDAŞ ekibi, kendi çabaları ile 1,5 saatlik çabanın sonunda kurtuldular.

Ağrı’da başlayan kar yağışı ve tipi akşam saatlerinde etkisini artırdı. Diyadin’e bağlı Dedebulak köyü ve bağlı mezralarda meydana gelen elektrik kesintisine müdahale etmek için Van’ın Erciş ilçesinden açık olan yoldan ulaşmaya çalışan Aras EDAŞ arıza servisi çalışanları yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle yolda mahsur kaldı.

TEDAŞ’a bağlı paletli aracın gelmesiyle ekip yaklaşık 1,5 saatlik çabası sonucu kurtuldular.

Arızalara müdahale için saat 14.00’da yola çıkan ekip, yoğun kar yağışı nedeniyle yolda kaldı. Kendi çabalarıyla kurtulan ekip, saat 21.00 gibi arızalardan dönerken yine yolda mahsur kaldı. Uzun uğraşlar sonucu ekip kente geri döndü.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın