Doğubayazıt’daki Kanlı İnfazın Detaylarına Ulaşıldı

Doğubayazıt’daki Kanlı İnfazın Detaylarına Ulaşıldı Bugün Doğubayazıt’da kırsal alanda bulunan erkek cesedi haberinin detaylarına ulaşıldı. Kurşunla vurularak öldürülmüş olan Ramazan İnanç’ın 10 Kasım 2019 da eşi ve 3 yaşındaki çocuğuna erittiği naylon poşetle işkence ettiği ve bu sebeple yakalanarak cezaevine gönderildiği haberlere yansımıştı. Edinilen bilgilere göre Ramazan İnanç Geçtiğimiz hafta eşi Medine İnanç’ın şikayetini geri..

Doğubayazıt’daki Kanlı İnfazın Detaylarına Ulaşıldı
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Doğubayazıt’daki Kanlı İnfazın Detaylarına Ulaşıldı

Bugün Doğubayazıt’da kırsal alanda bulunan erkek cesedi haberinin detaylarına ulaşıldı.

Kurşunla vurularak öldürülmüş olan Ramazan İnanç’ın 10 Kasım 2019 da eşi ve 3 yaşındaki çocuğuna erittiği naylon poşetle işkence ettiği ve bu sebeple yakalanarak cezaevine gönderildiği haberlere yansımıştı.

Edinilen bilgilere göre Ramazan İnanç Geçtiğimiz hafta eşi Medine İnanç’ın şikayetini geri alması sonucu tahliye edilen İnanç ,tahliye edildikten sonra eşinin amcasını bıçaklayarak yaralıyor.

Yaralı amca Mehmet .A. yaklaşık 10 gündür Doğubayazıt Devlet Hastanesinde yoğun bakım ünitesinde tedavi edilirken bugün vatandaşların ihbarı sonucu Ramazan İnanç’ın kafasından vurularak öldürülmüş şekilde cesedi bulunuyor.

Polis olayla ilgili çok yönlü araştırmasını sürdürüyor.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın