Çelebi’den Diyadin ve Eleşkirte Doğal Gaz Müjdesi

Çelebi’den Diyadin ve Eleşkirte Doğal Gaz Müjdesi AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı’nın Diyadin ve Eleşkirt ilçelerine 2020 yılı içinde Doğal Gaz Yatırım İhalesi Kapsamına alınacağı müjdesini verdi. Milletvekili Ekrem Çelebi, EPDK Başkanı Mustafa Yılmazı makamında ziyaret etti. Ziyarette Çelebi ve Yılmaz, Ağrı ve ilçelerine ilişkin 2020 yılı yatırımları üzerine değerlendirmelerde bulundu. Ağrı’da şu..

Çelebi’den Diyadin ve Eleşkirte Doğal Gaz Müjdesi
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Çelebi’den Diyadin ve Eleşkirte Doğal Gaz Müjdesi

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı’nın Diyadin ve Eleşkirt ilçelerine 2020 yılı içinde Doğal Gaz Yatırım İhalesi Kapsamına alınacağı müjdesini verdi.

Milletvekili Ekrem Çelebi, EPDK Başkanı Mustafa Yılmazı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Çelebi ve Yılmaz, Ağrı ve ilçelerine ilişkin 2020 yılı yatırımları üzerine değerlendirmelerde bulundu.

Ağrı’da şu an Merkez ve Doğubayazıt ilçelerinde doğal gaz kullanımının mevcut olduğunu belirten AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi, Diyadin ve Eleşkirt ilçeleri için de müjde verdi.

EPDK Başkanı Yılmaz ile yaptıkları ziyaretle ilgili bilgi veren Çelebi, 2020 yılı Doğal gaz yatırım İhalesi Kapsamına iki İlçemizin daha alınacağı bilgisini paylaştı.

Çelebi ‘’Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanımız Sn. Mustafa YILMAZ’ı makamında ziyaret ettik.

Yaptığımız istişare sonucunda Diyadin ve Eleşkirt ilçelerimiz 2020 yılında doğalgaz yatırım ihalesi kapsamına alınacaktır. İlimize, ilçelerimize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun’’. dedi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın