Çatıda İntihar Girişimindeki Sahsı, Polisler Engelledi

Çatıda İntihar Girişimindeki Sahsı, Polisler Engelledi Ağrı Merkez Abide Mahallesi Yaşar Kemal Caddesi üzerinde bulunan bir binanın çatışına çıkıp intihar girişiminde bulunan M.D. isimli şahıs, polis tarafından ikna edilerek çatıdan indirildi. Edinilen bilgilere göre madde bağımlısı olan ve eşinden ayrılan M.D. isimli şahıs, eşiyle tekrar barışmak istedi. Eşini ikna edemeyen M.D. bunun üzerine Merkez Abide..

Çatıda İntihar Girişimindeki Sahsı, Polisler Engelledi
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Çatıda İntihar Girişimindeki Sahsı, Polisler Engelledi

Ağrı Merkez Abide Mahallesi Yaşar Kemal Caddesi üzerinde bulunan bir binanın çatışına çıkıp intihar girişiminde bulunan M.D. isimli şahıs, polis tarafından ikna edilerek çatıdan indirildi.

Edinilen bilgilere göre madde bağımlısı olan ve eşinden ayrılan M.D. isimli şahıs, eşiyle tekrar barışmak istedi. Eşini ikna edemeyen M.D. bunun üzerine Merkez Abide Mahallesi Yaşar Kemal Caddesi üzerinde bulunan bir binanın çatısına çıkarak intihar etmek istedi. M.D’yi çatıda gören vatandaşlar durumu polis, itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen ekipler, bina etrafında güvenlik önlemleri alırken, M.D. polis ekipleri tarafından yaklaşık bir saat süren ikna çalışması sonucunda ikna edilerek, çatıdan indirildi.

Çatıdan indirilen M.D. daha sonra sağlık kontrolünden geçirilmek üzere ambulansla Ağrı Devlet Hastenesi’ne götürüldü.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın