Başkan Taşdemir Yetim Çocuklara Sahip Çıktı

Başkan Taşdemir Yetim Çocuklara Sahip Çıktı Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir Kimsesiz kalan çocuklara sahip çıktı. Geçen hafta Taşlıçay da psikolojik sorunları olan ve eşi Hasan Çur’u öldürdükten sonra tutuklanarak ceza evine gönderilen Annenin çocuklarını ziyaret eden Taşdemir bu çocuklara sahip çıktı. Taşdemir bu ziyareti sosyal medya hesabından paylaşırken İlçe halkı tarafından takdirle karşılandı. Taşdemir..

Başkan Taşdemir Yetim Çocuklara Sahip Çıktı
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Başkan Taşdemir Yetim Çocuklara Sahip Çıktı

Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir Kimsesiz kalan çocuklara sahip çıktı.

Geçen hafta Taşlıçay da psikolojik sorunları olan ve eşi Hasan Çur’u öldürdükten sonra tutuklanarak ceza evine gönderilen Annenin çocuklarını ziyaret eden Taşdemir bu çocuklara sahip çıktı.

Taşdemir bu ziyareti sosyal medya hesabından paylaşırken İlçe halkı tarafından takdirle karşılandı.

Taşdemir yaptığı paylaşımda;”Geçen hafta ilçe merkezimizde yaşanan acı ve üzücü bir olayda Hayatını kaybeden Hasan Çur kardeşimizin çocuklarını Bu akşam ziyaret ettik. Bu olaydan dolayı Anneleri de cezaevine gönderildi Bu acı ve üzücü olay bizleri derinden üzmüştür bu anlamda elimizden ne geliyorsa bu masum çocuklarımıza sahip çıkıp onlara yardımcı olacağız tekrar Hasan kardeşimize Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın