Başkan Sayan İhtiyaç Sahiplerine Yardıma Devam Ediyor

Başkan Sayan İhtiyaç Sahiplerine Yardıma Devam Ediyor Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, kendisinden çamaşır makinası talebinde bulunan vatandaşın evine çamaşır makinası götürdüğünde gördüğü manzara karşısında şoke oldu. Belediye Başkanı Savcı Sayan, Vefa Sosyal Destek Grubunun gönüllü bir üyesi olarak her gün kapı kapı dolaşıp yardım dağıtıyor. Kendisinden özel olarak da yardım talebinde bulunan ihtiyaç sahiplerinin..

Başkan Sayan İhtiyaç Sahiplerine Yardıma Devam Ediyor
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Başkan Sayan İhtiyaç Sahiplerine Yardıma Devam Ediyor

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, kendisinden çamaşır makinası talebinde bulunan vatandaşın evine çamaşır makinası götürdüğünde gördüğü manzara karşısında şoke oldu.

Belediye Başkanı Savcı Sayan, Vefa Sosyal Destek Grubunun gönüllü bir üyesi olarak her gün kapı kapı dolaşıp yardım dağıtıyor.

Kendisinden özel olarak da yardım talebinde bulunan ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayan Belediye Başkanı Savcı Sayan, kendisinden çamaşır makinası talebinde bulunan vatandaşın evine çamaşır makinası götürünce gördüğü manzara karşısında şoke oldu.

Duvar çatlakları bezlerle kapatan kadının evini görünce hüzünlenen Belediye Başkanı Sayan, “ Bizden çamaşır makinası talebinde bulunan kardeşimize makinayı götürünce karşılaştığımız manzara bizi şoke etti.

6 çocuğuyla yıllardır bu evde yaşam mücadelesi veriyor. Duvar çatlaklarını bezlerle kapatmış Yani böyle bir yaşam. İnşallah üstesinden geleceğiz.” İfadelerine yer verdi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın