Başkan Sayan, Halk İçin Ucuz Ekmek Üreteceğiz

Başkan Sayan, Halk İçin Ucuz Ekmek Üreteceğiz Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan,seçim sürecinde kendine güvenen, destek veren Ağrı halkına verdiği sözlerini tutuyor. Her ne kadar, Başkan Sayan’ın girişimlerini, Ağrı’ya yaptığı işleri sabote ederek, bezdirme politikası izleyerek, olumsuz eleştiriler, sabırsız tutum sergileyenlere; Başkan Sayan, Ağrı’ya yaptığı, yapacağı hizmetleri ile cevap veriyor. Başkan Sayan’ın, seçim sürecinde dile..

Başkan Sayan, Halk İçin Ucuz Ekmek Üreteceğiz
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Başkan Sayan, Halk İçin Ucuz Ekmek Üreteceğiz

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan,seçim sürecinde kendine güvenen, destek veren Ağrı halkına verdiği sözlerini tutuyor.

Her ne kadar, Başkan Sayan’ın girişimlerini, Ağrı’ya yaptığı işleri sabote ederek, bezdirme politikası izleyerek, olumsuz eleştiriler, sabırsız tutum sergileyenlere; Başkan Sayan, Ağrı’ya yaptığı, yapacağı hizmetleri ile cevap veriyor.

Başkan Sayan’ın, seçim sürecinde dile getirdiği projeleri arasında olan; öğrenci ve yoksul ailelere bedava ekmek dağıtılacağı, vatandaşların bölgenin gramajı yüksek, kaliteli undan hijyenik şartlarda üretilmiş, ucuz ekmek alacağıydı.

Ağrı’da ekmeğe yapılan son zamları onamadığını ifade ederken, halkımız hijyenik, kaliteli ucuz ekmek yiyecek diyerek 10 gün sonra üretime geçecek olan ”Ağrı Halk Ekmek Fabrikasını” ifade ettiği anlaşıyor.

Başkan Sayan’ın girişimleri sonucu ”Ağrı Belediyesi Halk Ekmek Fabrikasının ”10 gün içerisinde üretime geçeceğini kendi sosyal medya hesabından şu sözleri ile duyurdu;

Fabrikamız 10 gün içinde üretime başlıyor. Kaliteli ve ucuz ekmekle halkımız rahat edecek. Öğrenci ve yoksul ailelerimize 10.000 ekmek bedava dağıtacağız. Hayırseverlerden destek bekliyoruz.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın