Başkan Sayan Ağrılılara Müjdeleri Duyurdu

Başkan Sayan Ağrılılara Müjdeleri Duyurdu Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan Ankara’da gerçekleştirdiği ziyaretlerde yapılacak yatırımlarla alakalı görüşmelerini sürdürüyor. Yaptığı görüşmelerin ardından Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile yapılan toplantının ardından müjdeleri sıraladı. Başkan Savcı Sayan sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada “Çevre ve şehircilik bakanımız Sayın Murat Kurum bey ve ilgili genel müdürleriyle verimli bir..

Başkan Sayan Ağrılılara Müjdeleri Duyurdu
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Başkan Sayan Ağrılılara Müjdeleri Duyurdu

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan Ankara’da gerçekleştirdiği ziyaretlerde yapılacak yatırımlarla alakalı görüşmelerini sürdürüyor.

Yaptığı görüşmelerin ardından Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile yapılan toplantının ardından müjdeleri sıraladı.

Başkan Savcı Sayan sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada “Çevre ve şehircilik bakanımız Sayın Murat Kurum bey ve ilgili genel müdürleriyle verimli bir çalışma yaptık.

Belediye binası, Ordu Evi, Ahırlar ve Murat vadi projeleri, Fırat ve 100. yıl kentsel dönüşüm projelerine başlıyoruz.Ayrıca gerekli araçları aldık.

Teşekkürler sn. BAKANIM diye Twitter hesabından paylaştı.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın