Asfalt Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Asfalt Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor Ağrı Belediyesi asfalt çalışmaları kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince kent genelinde asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Hürriyet Mahallesi ile Doktor Yaşar Eryılmaz caddesinde gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Belirli yollarda sıcak asfalt ile onarım çalışması gerçekleştiriliyor. Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın talimatı ile belediyenin kendi imkanlarıyla temin ettiği..

Asfalt Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Asfalt Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Ağrı Belediyesi asfalt çalışmaları kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince kent genelinde asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor.

Hürriyet Mahallesi ile Doktor Yaşar Eryılmaz caddesinde gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Belirli yollarda sıcak asfalt ile onarım çalışması gerçekleştiriliyor.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın talimatı ile belediyenin kendi imkanlarıyla temin ettiği araç ve ekipmanlarla gerçekleştirilen asfalt serimi, kent merkezinde tahrip olmuş ve çalışma gerektiren yollar tamamlanana kadar devam edecek.

Kent merkezi genelinde yürütülen çalışmalar mevsim şartları elverdiği sürece devam edecek.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın