Ağrı’nın Yeni Valisi Dr.Osman Varol Göreve Başladı

Ağrı’nın Yeni Valisi Dr.Osman Varol Göreve Başladı Valiler Kararnamesi ile Ağrı Valiliğine atanan Dr. Osman Varol, göreve başladı. Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Ağrı Valisi olarak atanan Osman Varol, görevine başladı. Vali Varol’u, Valilik önünde, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Cemil Lütfi Özkul, vali yardımcıları, kaymakamlar ve belediye ve kurum amirleri karşıladı. Tören mangasını selamladıktan sonra makamına geçen..

Ağrı’nın Yeni Valisi Dr.Osman Varol Göreve Başladı
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı’nın Yeni Valisi Dr.Osman Varol Göreve Başladı

Valiler Kararnamesi ile Ağrı Valiliğine atanan Dr. Osman Varol, göreve başladı.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Ağrı Valisi olarak atanan Osman Varol, görevine başladı.

Vali Varol’u, Valilik önünde, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Cemil Lütfi Özkul, vali yardımcıları, kaymakamlar ve belediye ve kurum amirleri karşıladı.

Tören mangasını selamladıktan sonra makamına geçen Vali Varol, gazetecilere yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya teşekkür etti.

Adana’ya atanan Vali Süleyman Elban’ın kentte büyük hizmetler yaptığını ifade eden Varol, şöyle konuştu:

“Tüm gayretimle yorulmadan Ağrı’nın daha iyi noktalara gelmesi için çalışacağım. Özellikle devletimizi milletimizin hizmetine sunarak, Cumhurbaşkanımızın yönetim felsefesini sahaya sürüp yansıtarak, insanlarımız için daha iyi hizmetler üretebilmek, daha verimli ve güzel çalışmalar ortaya koyabilmek, bugüne kadar getirilen çok güzel çalışmaları daha iyi noktalara taşıyabilmek için var gücümle gayret edeceğim.

Göreve başlarken sizlere bunun sözünü verebilirim.” ifadelerine yer verdi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın