Ağrı’lı 2 İşçinin Cenazesi 4 Gündür Cezayir’de Morgda Bekletiliyor

Ağrı’lı 2 İşçinin Cenazesi 4 Gündür Cezayir’de Morgda Bekletiliyor Cezayir’de çalıştıkları inşaattın iskelesinden düşerek hayatını kaybeden Ağrılı Murat Yaşar ve Ali Ceylan’ın cenazesi 4 gündür morgda bekletiliyor. Ağrı’dan 3 ay önce Cezayir’e inşaatta çalışmaya giden 4 çocuk babası Murat Yaşar ve bir çocuk babası Ali Ceylan adlı işçiler, 4 Temmuz’da iskele halatının kopması sonucu 9’uncu..

Ağrı’lı 2 İşçinin Cenazesi 4 Gündür Cezayir’de Morgda Bekletiliyor
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı’lı 2 İşçinin Cenazesi 4 Gündür Cezayir’de Morgda Bekletiliyor

Cezayir’de çalıştıkları inşaattın iskelesinden düşerek hayatını kaybeden Ağrılı Murat Yaşar ve Ali Ceylan’ın cenazesi 4 gündür morgda bekletiliyor.

Ağrı’dan 3 ay önce Cezayir’e inşaatta çalışmaya giden 4 çocuk babası Murat Yaşar ve bir çocuk babası Ali Ceylan adlı işçiler, 4 Temmuz’da iskele halatının kopması sonucu 9’uncu kattan yere düşerek yaşamlarını yitirdi. ER- YAPI adlı şirkete bağlı olarak çalışan işçilerin, iskelede herhangi bir koruma önlemi olmadan çalıştıkları ve emniyet kemerlerinin olmaması nedeniyle kopan iskeleyle yere düştükleri belirtildi.

Diyadin ilçesine bağlı Mutlu (Qerece) köyünde yaşayan Murta Yaşar ile Ulukent (Qork) köyünde yaşayan Ali Ceylan’ın aileleri 4 gündür Cezayir’de morgda bekletilen cenazelerinin biran önce getirilmesini istedi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın