Ağrı’da Uyuşturucuya Geçit Yok

Ağrı’da Uyuşturucuya Geçit Yok Ağrı Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin başarılı operasyonu sonucu 810 kilo Afyon sakızı ele geçirildi. Ağrı Valiliğinde yapılan yazılı açıklamada, ‘Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü ve Van Emniyet Müdürlüğü’nün uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan suç organizasyonlarının tespiti ile uyuşturucu madde sevkiyatının önlenmesine yönelik yapıtlıkları çalışmalar sonucunda; Şeker Kavşağı Narkotik Arama ve Kontrol Noktasında..

Ağrı’da Uyuşturucuya Geçit Yok
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı’da Uyuşturucuya Geçit Yok

Ağrı Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin başarılı operasyonu sonucu 810 kilo Afyon sakızı ele geçirildi.

Ağrı Valiliğinde yapılan yazılı açıklamada, ‘Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü ve Van Emniyet Müdürlüğü’nün uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan suç organizasyonlarının tespiti ile uyuşturucu madde sevkiyatının önlenmesine yönelik yapıtlıkları çalışmalar sonucunda;

Şeker Kavşağı Narkotik Arama ve Kontrol Noktasında durdurulan bir araçta Narkotik Madde Arama Köpeği aracılığı ile yapılan kontrollerde 80 paket halinde 42 Kilo 208 Gram Eroin Maddesi, 3 Paket halinde 810 gram Afyon Sakızı maddesi ele geçirilmiştir.

Olaya ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında araç sürücüsü gözaltına alınarak çıkarıldığı adli mercilerce tutuklanmış, suçta kullanılan araca el konulmuştur. Soruşturma kapsamlı olarak yürütülmektedir.

Uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan suç organizasyonlarının deşifre edilmesi ve aydınlık geleceğimizi bağımlılıktan korumak adına yürütülen çalışmalarımız kararlılıkla ve azimle sürdürülecektir.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın