Ağrı’da Taşlı Sopalı Kavga: 2 Yaralı

Ağrı’da Taşlı Sopalı Kavga: 2 Yaralı Ağrı şehir merkezi 10 katlı Toki binalarının bulunduğu alanda sebze ve meyve tezgahı kuran kişiler arasında kavga çıktı. 10 Katlı TOKİ binalarının bulunduğu bölgede ayrı ayrı sebze ve meyve tezgahı kuran kişiler arasında önce sözlü sataşma ardından da taşlı sopalı kavga çıktı. Olaya şahit olan bina sakinleri 155’i arayarak,..

Ağrı’da Taşlı Sopalı Kavga: 2 Yaralı
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı’da Taşlı Sopalı Kavga: 2 Yaralı

Ağrı şehir merkezi 10 katlı Toki binalarının bulunduğu alanda sebze ve meyve tezgahı kuran kişiler arasında kavga çıktı.

10 Katlı TOKİ binalarının bulunduğu bölgede ayrı ayrı sebze ve meyve tezgahı kuran kişiler arasında önce sözlü sataşma ardından da taşlı sopalı kavga çıktı.

Olaya şahit olan bina sakinleri 155’i arayarak, polis ekiplerini çağırdı.

Olay yerine kısa sürede gelen polis ekipleri kavgayı durdurmakta yetersiz kalınca, destek istedi.

Kavga esnasında bir kişi başına aldığı darbelerle kanlar içerisinde yerde kaldı, olay yerine sevk edilen ambulans ile Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Kavga esnasında yakınının yaralandığını duyan şahıs, olay yerine geldi ve karşı tarafla arasında arbede çıktı. Olay da yaralanan yakını da Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Kavgayı kontrol altına alan emniyet yetkilileri yeniden kavga çıkmaması için iki sebze ve meyve tezgahının arasında güvenlik koridoru oluşturdu.

Olay yerine zabıta ekipleri de geldi.

Kavga ile ilgili tahkikat devam ediyor.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın