Ağrı’da Narkotik Operasyonu

Ağrı’da Narkotik Operasyonu Ağrı İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu madde ticareti yapan suç organizasyonlarının tespiti ile uyuşturucu madde ele geçirilmiştir. sevkiyatının önlenmesine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında; 17/04/2020 tarihinde Şeker Kavşağı Narkotik Arama ve Kontrol noktasında durdurulan bir araçta Narkotik Madde Arama Köpeği marifetiyle yapılan kontrollerde piyasa değeri 3.000.000 TL..

Ağrı’da Narkotik Operasyonu
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı’da Narkotik Operasyonu

Ağrı İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu madde ticareti yapan suç organizasyonlarının tespiti ile uyuşturucu madde ele geçirilmiştir.

sevkiyatının önlenmesine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında; 17/04/2020 tarihinde Şeker Kavşağı Narkotik Arama ve Kontrol noktasında durdurulan bir araçta Narkotik Madde Arama Köpeği marifetiyle yapılan kontrollerde piyasa değeri 3.000.000 TL olan 77 paket halinde 45 Kilo 046 gram Eroin maddesi ele geçirilmiştir.

Olaya ilişkin gözaltına alınan 2 Şüpheli şahıs Adli Mercilere sevk edilerek tutuklanmıştır.

Uyuşturucu madde naklinde kullanılan araca ise el konulmuştur.

Uyuşturucu madde ticareti yaparak haksız kazanç elde eden suç organizasyonları ile mücadelemiz kararlılıkla sürdürülecektir.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın