Ağrı’da Karantina Süresi Dolan 184 Kişi Evlerine Gönderildi

Ağrı’da Karantina Süresi Dolan 184 Kişi Evlerine Gönderildi Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Ağrı’da karantinaya alınan vatandaşlar, 14 günlük sürenin ardından evlerine gönderilmeye başlandı. 19 Nisan 2020 tarihinde uçak ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden Ağrı’ya getirilen ve Covid-19 testleri negatif çıkan 184 kişi, 14 günlük karantina sürelerinin ardından memleketlerine gönderildiler. Ağrı Valilik koordinesinde ilgili..

Ağrı’da Karantina Süresi Dolan 184 Kişi Evlerine Gönderildi
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı’da Karantina Süresi Dolan 184 Kişi Evlerine Gönderildi

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Ağrı’da karantinaya alınan vatandaşlar, 14 günlük sürenin ardından evlerine gönderilmeye başlandı.

19 Nisan 2020 tarihinde uçak ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden Ağrı’ya getirilen ve Covid-19 testleri negatif çıkan 184 kişi, 14 günlük karantina sürelerinin ardından memleketlerine gönderildiler.

Ağrı Valilik koordinesinde ilgili kurumların organizesi ile Ağrı Gençlik Spor İl Müdürlüğümüze bağlı Abdurrahim Arvasi Öğrenci Yurdumuzda kalan misafirlerimiz, memleketlerine gitmek için sabah saatlerinde yurt bahçesine getirilen otobüslere bindi.

Karantina süreleri dolan vatandaşlar, karantina süresince kendilerine yapılan hizmetten dolayı mutlu oldukların ve sağlıklı bir şekilde memleketlerine gitmenin huzurunu yaşadıklarını ifade ettiler.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın