Ağrı’da Corona Virüsü İddiası

Ağrı’da Corona Virüsü İddiası Ağrı ve Doğubayazıt İlçesi’nde Corono Virüsü’nün yayıldığı ve 1 kişinin öldüğü iddiaları sabah saatlerinde vatandaşlar arasında dilden dile yayılırken, konu Sağlık Müdürlüğü tarafından yalanlandı. Dünyayı etkisi altına alan ve binlerce kişinin hayatını kaybettiği Corona Virüsü’nün son olarak Ağrı’ya komşu İran’da görülmesi Ağrılıları tedirgin etti. Sabah saatlerinde Ağrı Devlet Hastanesi’nde maske ile..

Ağrı’da Corona Virüsü İddiası
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı’da Corona Virüsü İddiası

Ağrı ve Doğubayazıt İlçesi’nde Corono Virüsü’nün yayıldığı ve 1 kişinin öldüğü iddiaları sabah saatlerinde vatandaşlar arasında dilden dile yayılırken, konu Sağlık Müdürlüğü tarafından yalanlandı.

Dünyayı etkisi altına alan ve binlerce kişinin hayatını kaybettiği Corona Virüsü’nün son olarak Ağrı’ya komşu İran’da görülmesi Ağrılıları tedirgin etti. Sabah saatlerinde Ağrı Devlet Hastanesi’nde maske ile dolaşan sağlık çalışanlarını gören Ağrılılar dilden dile Corona Virüsünün yayıldığını birbirlerine söylerlerken, Sağlık Müdürlüğü yetkilileri bu iddiaların asılsız olduğunu açıkladı.

Konunun gerçekle bağdaşmadığını belirten Yetkililer “Şuanda ilimizde görülen böyle bir vaka yok. Vatandaşlarımız rahat olsunlar. Bizler komşumuz İran’ın ardından gerekli önlemleri aldık. Sağlık personelimizde bu konuda eğitiliyor. Çıkan iddialar tamamen asılsızdır. Vatandaşlarımız bunlara itibar etmesinler” dediler.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın