Ağrı Valisi ve Belediye Başkanı Koronavirüs Denetimi Yaptı

Ağrı Valisi ve Belediye Başkanı Koronavirüs Denetimi Yaptı Covid-19 ile mücadelenin daha etkin bir şekilde sürdürülebilmesi amacıyla Ağrı Valisi Dr. Osman Varol’un katılımıyla bugüne kadarki en yoğun denetim gerçekleştirildi. Vali Dr. Osman Varol’un yanı sıra Belediye Başkanı Savcı Sayan ve Mülki İdare Amirlerinin bulunduğu denetimde; pazarlar, iş yerleri, marketler, lokantalar, kafeteryalar, toplu taşıma araçları, taksiler..

Ağrı Valisi ve Belediye Başkanı Koronavirüs Denetimi Yaptı
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı Valisi ve Belediye Başkanı Koronavirüs Denetimi Yaptı

Covid-19 ile mücadelenin daha etkin bir şekilde sürdürülebilmesi amacıyla Ağrı Valisi Dr. Osman Varol’un katılımıyla bugüne kadarki en yoğun denetim gerçekleştirildi.

Vali Dr. Osman Varol’un yanı sıra Belediye Başkanı Savcı Sayan ve Mülki İdare Amirlerinin bulunduğu denetimde; pazarlar, iş yerleri, marketler, lokantalar, kafeteryalar, toplu taşıma araçları, taksiler ve tüm toplu yaşam alanları denetlendi.

Vali Dr. Osman Varol esnaflarımızı ziyaret ederek; esnaflarımızdan ve vatandaşlarımızdan sosyal mesafe, maske ve temizlik kurallarına uymalarını istedi, her işin başı sağlık diyerek temennilerini paylaştı.

Denetimin 81 ilde eş zamanlı gerçekleştiğini ve virüsü hep birlikte kurallara uyarak yeneceğimizi belirten Vali Varol: ‘Bu denetimin temel amacı vatandaşlarımızı salgın konusunda hassasiyete davet etmek, bilinçlendirmek ve uyarmak.’ dedi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın