Ağrı Spor ve Barikat 04 İhtiyaç Sahibi Ailelere Ulaşmaya Devam Ediyor

Ağrı Spor ve Barikat 04 Taraftar Gurubu İhtiyaç Sahibi Ailelere Ulaşmaya Devam Ediyor Ağrı 1970 Spor Kulübü yönetimi ve Barikat04 taraftar grubu kentteki sportif faaliyetlerin yanı sıra ihtiyaç sahibi ailelere de ulaşarak gönüllere dokunuyor Ağrı 1970 Spor Kulübü taraftar grubu Barikat04, bir yandan TFF 3. Lig 2. Grupta mücadele eden takımlarını tiribünde desteklerken bir yandan..

Ağrı Spor ve Barikat 04 İhtiyaç Sahibi Ailelere Ulaşmaya Devam Ediyor
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı Spor ve Barikat 04 Taraftar Gurubu İhtiyaç Sahibi Ailelere Ulaşmaya Devam Ediyor

Ağrı 1970 Spor Kulübü yönetimi ve Barikat04 taraftar grubu kentteki sportif faaliyetlerin yanı sıra ihtiyaç sahibi ailelere de ulaşarak gönüllere dokunuyor

Ağrı 1970 Spor Kulübü taraftar grubu Barikat04, bir yandan TFF 3. Lig 2. Grupta mücadele eden takımlarını tiribünde desteklerken bir yandan da yönetiminde desteğini alarak kurdukları ekiple, kentte tespit ettikleri ihtiyaç sahibi ailelere kardeşlik elini uzatıyor.

Son olarak Ağrı Merkez Beş Evler Mahallesi’nde yıkılmak üzere olan bir evde yaşamak zorunda olan bir aileyi tespit eden Barikat04 taraftar grubu ekibi, Ağrı 1970 Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yıldırım ve yönetimin desteği ile aileye yeni bir ev yapılaması için çalışma başlattı.

‘Ailemiz için yeni bir ev yapacağız’
Barikat04 taraftar grubu ile birlikte ihtiyaç sahibi aileyi ziyaret eden Ağrı 1970 Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yıldırım Yaptığı açıklamada: ” Barikat04 taraftar grubumuz hem takımımızı hem de bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmıyor. Bizde kulüp olarak yönetim ve taraftarımızla el ele şehrimizde sadece sportif anlamda değil, sosyal alanda da çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Taraftar grubumuz kurduğu ekiple şehrimizdeki ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmaya çalışıyor. Bizde onların bu çalışmalarında kendilerine eşlik ediyoruz. Son olarak tespit ettikleri ailemizi evlerinde ziyaret ettik. Gerçekten ailemizin evi yaşanılacak durumda değil. Bu konuda gerekli çalışmalarımızı yaptık. Şehrimizdeki hayır severlerin de destekleri ile Kulüp ve taraftar olarak ailemize yeniden bir ev yapıp eşyalarını alacağız. Ailemizin 4 çocuğu var. Bundan sonra da gerekli her türlü ihtiyaçlarının karşılanması için desteklerimizi sürdüreceğiz. Aynı şekilde bu tarz çalışmaları şehrimizde yürütmeye devam edeceğiz.

Buradan bütün halkımıza, şehrimize birlik olmaya kenetlenmeye çağırıyoruz. Taraftar grubumuza ve emeği geçen her kese ok teşekkür ediyoruz.

Takım olarakta bu sezonu bir şekilde geride bıraktık. İnşallah gelecek sezon hedefimiz şampiyonluk. Bu yönde hazırlıklarımızı tamamlayacaz” dedi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın