Ağrı Kızılay’dan Muharrem Ayı Aşuresi

Ağrı Kızılay’dan Muharrem Ayı Aşuresi Ağrı’da, Muharrem ayı dolayısıyla Türk Kızılayı Ağrı Şubesi görevlilerince vatandaşlara aşure dağıtıldı. Merkez Cami’de öğle namazının ardından düzenlenen program, dua edilmesiyle başladı. Dua sonrası camiden çıkan cemaat ve vatandaşlara aşure ikram edildi. Türk Kızılayı Ağrı Şube Başkanı Orhan Tatlı, yaptığı açıklamada, programa ilginin yoğun olmasından dolayı mutlu olduklarını ifade etti…

Ağrı Kızılay’dan Muharrem Ayı Aşuresi
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı Kızılay’dan Muharrem Ayı Aşuresi

Ağrı’da, Muharrem ayı dolayısıyla Türk Kızılayı Ağrı Şubesi görevlilerince vatandaşlara aşure dağıtıldı.

Merkez Cami’de öğle namazının ardından düzenlenen program, dua edilmesiyle başladı. Dua sonrası camiden çıkan cemaat ve vatandaşlara aşure ikram edildi.

Türk Kızılayı Ağrı Şube Başkanı Orhan Tatlı, yaptığı açıklamada, programa ilginin yoğun olmasından dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

Muharrem ayının önemine işaret eden Tatlı, “Bizler de birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin daha güzel pekişmesi adına kardeşlerimizle aşure programı düzenledik. Hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.

Programa, Kızılay Ağrı Şube Başkanı Orhan Tatlı, Ağrı Spor Başkanı Mehmet Yıldırım ile Yönetimi, İl Müftülüğü Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürü Rasim Kasapoğlu, Hac ve Umre Hizmetleri Şube Müdürü Metin Kaçmaz ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın