Ağrı İle Van Arasına Hendek Kazıldı!

Ağrı İle Van Arasına Hendek Kazıldı! Ağrı’dan Van’a geçmek isteyenler şehir girişlerinin kapatılması nedeniyle ücra yerleri kullanınca, ekipler hendek kazarak önlem alındı. Ağrı’nın Patnos ilçesinin Dedeli Belde Belediye Başkanı Reşit Kıvanç yayınlanan genelge ile büyük şehirlere giriş çıkışın yasaklandığı günden itibaren Beldeye ve Patnos ilçesine uygulama noktalarından kaçarak, kaçak yollardan girmeye çalışan araçların geçişlerini engellemek..

Ağrı İle Van Arasına Hendek Kazıldı!
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı İle Van Arasına Hendek Kazıldı!

Ağrı’dan Van’a geçmek isteyenler şehir girişlerinin kapatılması nedeniyle ücra yerleri kullanınca, ekipler hendek kazarak önlem alındı.

Ağrı’nın Patnos ilçesinin Dedeli Belde Belediye Başkanı Reşit Kıvanç yayınlanan genelge ile büyük şehirlere giriş çıkışın yasaklandığı günden itibaren Beldeye ve Patnos ilçesine uygulama noktalarından kaçarak, kaçak yollardan girmeye çalışan araçların geçişlerini engellemek için yaklaşık altı noktaya hendek kazdıklarını belirtti.

Başkan Kıvanç, ”6 kişilik ekiplerimizle bu geçiş noktalarına hendek kazarak ulaşımı engellediklerini belirterek,biz bu geçişleri hendek kazarak durdurmasaydık belkide bu virüs’ün hızla yayılmasına sebep olacaktık. ” dedi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın