Ağrı Gençlik Merkezi Liderleri Sipermaske Üretimine Başladı

Ağrı Gençlik Merkezi Liderleri Sipermaske Üretimine Başladı Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı gençlik merkezi, koronavirüs salgını nedeniyle artan maske ihtiyacını karşılamak amacıyla maske üretimine başladı. Koronavirüs salgınına karşı mücadele eden sağlık çalışanları için siper maske yapımı, Ağrı Gençlik merkezinde başladı. Gençlik liderlerinin öncülüğünde, personel ve gönüllü gençlerin katılımıyla üretilen maskeler, yapımlarının tamamlanmasının ardından..

Ağrı Gençlik Merkezi Liderleri Sipermaske Üretimine Başladı
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı Gençlik Merkezi Liderleri Sipermaske Üretimine Başladı

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı gençlik merkezi, koronavirüs salgını nedeniyle artan maske ihtiyacını karşılamak amacıyla maske üretimine başladı.

Koronavirüs salgınına karşı mücadele eden sağlık çalışanları için siper maske yapımı, Ağrı Gençlik merkezinde başladı.

Gençlik liderlerinin öncülüğünde, personel ve gönüllü gençlerin katılımıyla üretilen maskeler, yapımlarının tamamlanmasının ardından sağlık il müdürlüğüne teslim edilecek.

Ağrı Gençlik Liderleri, sağlık çalışanlarının maske ihtiyacını karşılamak için harekete geçti. Korona virüs (Covid-19) salgını ile birlikte ihtiyaç haline gelen başlıca ürünlerden biri de maske olduğunu belirterek, Gençlik Liderleri Sipermaske üretimine başladılar.

Gençlik liderlerinin öncülüğünde, personel ve gönüllü gençlerin katılımıyla üretilen maskeler, yapımlarının tamamlanmasının ardından sağlık il müdürlüğüne teslim edilecek. Gençlik merkezinde üretilen yüz koruma maskeleri; PVC, şeffaf film, silikon, zımba ve perçin kullanılarak yapılıyor.

Sağlık çalışanlarına destek olmak amacıyla maske üretimi yaptıklarını belirten Ağrı Gençlik lideri Cihangir Arslan “Covid-19 Salgınına karşı Sağlık çalışanlarımıza siperli maske üretimine başladık. Fedakâr Sağlık çalışanlarımızın her zaman yanındayız. Burada çalışan tüm ekip çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın