Ağrı Esnafından Korona Virüs Önlemi

Ağrı Esnafından Korona Virüs Önlemi Ağrı’da Terziler çay evinde corona virüse karşı önlem almak için dezenfekte uygulaması başladı. Çay ocağı Sahibi, Müşterilere çay servisi yapmadan önce el dezenfektanı ile steril ortam oluşturarak corana virüsüne karşı önlem aldı. Çay ocağına gelen müşterilerin daha temiz ve sağlıklı bir ortamda bulunmalarını isteyen bu nedenle dezenfektan alıp kullanan işletme..

Ağrı Esnafından Korona Virüs Önlemi
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı Esnafından Korona Virüs Önlemi

Ağrı’da Terziler çay evinde
corona virüse karşı önlem almak için dezenfekte uygulaması başladı.

Çay ocağı Sahibi, Müşterilere çay servisi yapmadan önce el dezenfektanı ile steril ortam oluşturarak corana virüsüne karşı önlem aldı.

Çay ocağına gelen müşterilerin daha temiz ve sağlıklı bir ortamda bulunmalarını isteyen bu nedenle dezenfektan alıp kullanan işletme sahibi Sadullah Yıldız, “Sağlık bakanı bol bol elinizi yıkayın dedi. Biz de bunu müşteriye anlatıyoruz. Müşterilerde memnun oluyor. Toplu alanda virüs daha çabuk yayılır. Bunun için müşteriye bunu tavsiye ediyoruz. Bu da masraf ama ne yapalım. Vatandaş memnun olsun diyoruz. Haberleri izliyoruz, oradan aklıma geldi. İka tane aldım. Kapalı alan olduğu için müşteri elini bununla yıkasın istedik” dedi.

Korona virüse karşı korunmak amacıyla yapılan uygulamadan memnun olduğunu söyleyen Kerem Adıgüzel, ”Burası toplu yaşam alanı statüsünde olduğu için salgın riski daha yüksek. Emektar kahvecimiz Sadullah beyin böyle bir uygulamaya geçmesi bizleri de mutlu etti, kendisine teşekkür ediyoruz.

Virüs tehlikeli ama Sağlık Bakanlığımızın ve ilgili kuruluşlarımızın yeterince tedbir aldığını düşünüyorum.

Bu tarz uygulamalarda halk içindeki tehlikeyi azaltıyor” ifadelerini kullandı.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın