Ağrı Beşir Derneğinden Havalar Soğudu Çocuklar Üşümesin Yardım Kampanyası

Ağrı Beşir Derneğinden Havalar Soğudu Çocuklar Üşümesin Yardım Kampanyası Beşir Derneği, Ağri , kışlık kıyafet yardımı Beşir Derneği kış aylarının gittikçe kendini hissettirdiği bu günlerde mazlumların yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda aylık olarak gerçekleştirdiği periyodik yardımlarının yanında gönüllüleri aracılığıyla hazırladıkları kışlık kıyafetleri ihtiyaç sahiplerine dağıtan Beşir Derneği, gönüller yapmaya hayırlara vesile olmaya devam ediyor…

Ağrı Beşir Derneğinden Havalar Soğudu Çocuklar Üşümesin Yardım Kampanyası
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı Beşir Derneğinden Havalar Soğudu Çocuklar Üşümesin Yardım Kampanyası

Beşir Derneği, Ağri , kışlık kıyafet yardımı
Beşir Derneği kış aylarının gittikçe kendini hissettirdiği bu günlerde mazlumların yanında olmaya devam ediyor.

Bu kapsamda aylık olarak gerçekleştirdiği periyodik yardımlarının yanında gönüllüleri aracılığıyla hazırladıkları kışlık kıyafetleri ihtiyaç sahiplerine dağıtan Beşir Derneği, gönüller yapmaya hayırlara vesile olmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Beşir Derneği Ağrı da yaşayan ihtiyaç sahibi ve yetim ailelerin çocuklarına yönelik olarak gerçekleştirdiği kışlık kıyafet yardımları ile mahzun gönüllerin yanında oldu.

Beşir Derneği Bağışçı ve gönüllülerinden aldığı desteklerle gönüller yapmaya devam edecek

Ağri Beşir derneği Başkanı Umut Oğur. Havalar soğudu çocuklar üşümesin. Sloganıyla 150 çocuğa Mont ve bot dağıttı, Beşir derneği programına katılan sayın Ağrı Vali Yardımcısı Ömer Faruk Tuncer’e, Ağri Belediye Başkan Yardımcısı Murat Oğur’a, Ağrı Aile Sosyal Politikalar Müdürü Şafi Erim’e ve Ağrı Firdevs Vakfı Başkanı Ercan Öztürk’e Teşekkür ederiz.

Musuloğlu Resturana yetim çocuklara
İkram ettiği yemek ikramı için ayreten teşekkürler ederiz. Dedi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın