Ağrı Belediyesi Yeni Halk Otobüsleri Geliyor

Ağrı Belediyesi Yeni Halk Otobüsleri Geliyor Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın seçim vaatleri bir bir gerçekleşiyor, bunlardan biri de Ağrı’da ulaşım sıkıntısının giderilmesi idi. Başkan Savcı Sayan, Ağrı’ya 30 adet halk otobüsü alarak giydirme hazırlıklarını tamamladı ve önümüzdeki günlerde”Ağrı Halk Otobüsleri” ilimize geliyor bu otobüslerle ulaşım sıkıntısında büyük bir rahatlama olacaktır Başkan Savcı Sayan, yeni..

Ağrı Belediyesi Yeni Halk Otobüsleri Geliyor
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı Belediyesi Yeni Halk Otobüsleri Geliyor

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın seçim vaatleri bir bir gerçekleşiyor, bunlardan biri de Ağrı’da ulaşım sıkıntısının giderilmesi idi.

Başkan Savcı Sayan, Ağrı’ya 30 adet halk otobüsü alarak giydirme hazırlıklarını tamamladı ve önümüzdeki günlerde”Ağrı Halk Otobüsleri” ilimize geliyor bu otobüslerle ulaşım sıkıntısında büyük bir rahatlama olacaktır

Başkan Savcı Sayan, yeni halk otobüsleri ile ilgili ; Ağrılı kardeşlerimize yeni otobüslerimizde ulaşımı da 1,5 tl (bir buçuk tl) yapacağız hiç merak etmeyin, Ağrı için çalışacağız, Ağrı’nın daha güzel yaşanır bir il olması ve Ağrılı kardeşlerimizin daha rahat yaşaması için elimizden gelen her şeyin en iyisini yapacağız dedi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın