AĞRI- Aras Elektrik Bu Hiç Yakışmadı!

AĞRI- Aras Elektrik Bu Hiç Yakışmadı! Ağrı’da, Aras Elektrik çalışanlarının kaçak elektrik işlemi yapmak için gittikleri bir evde, kendilerini bu işlemden vaz geçirmek için dil döken yaşlı bir anneye yaptıkları çirkin oyun. Firma yetkililerine yalvaran yaşlı anneyi telefonlarına kaydeden ve alaycı konuşmaları ile yaşlı kadınla dalga geçen çalışanların keyfi video’da da izlendiği gibi oldukça yerinde…

AĞRI- Aras Elektrik Bu Hiç Yakışmadı!
Yazar : Tarih : Yorum Yap

AĞRI- Aras Elektrik Bu Hiç Yakışmadı!

Ağrı’da, Aras Elektrik çalışanlarının kaçak elektrik işlemi yapmak için gittikleri bir evde, kendilerini bu işlemden vaz geçirmek için dil döken yaşlı bir anneye yaptıkları çirkin oyun.

Firma yetkililerine yalvaran yaşlı anneyi telefonlarına kaydeden ve alaycı konuşmaları ile yaşlı kadınla dalga geçen çalışanların keyfi video’da da izlendiği gibi oldukça yerinde.

Aras Elektrik çalışanları tabi ki kanunlar çerçevesinde işlerini yapacaklar, lakin alay etme, insanlık onurunu ayaklar atına alarak video’ya kaydetme ve sosyal medya da paylaşmaları hiç etik değil…

Yaşlı anne; ayaklarınızı öpeyim, Allah’ın yolu için, size kurban olayım, kaçak işlem yapmayın yakarışlarına alay ederek cevap veren bu işçileri şiddetle kınıyor ve haklarında yasal işlem yapılması ve başka çalışanlara örnek teşkil etmemesini diliyoruz..

Bu yaşlı anneye bu onur zedeleyici,aşağılayıcı davranıştan dolayı kanuni yollardan hak arayışı doğmuş mudur acaba?

Aras Elektrik yetkilileri bu işin takipçisiyiz.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın