Ağrı Ziraat Odasından Çiftçilere Müjde

Ağrı Ziraat Odasından Çiftçilere Müjde Ağrı Ziraat Odası ile İş Bankası ile imzalanan protokol kapsamında Ağrı Ziraat odasına bağlı üyelere özel % 0.89’dan başlayan faiz oranları ile kredi imkanı sunulmuştur. Ağrı Ziraat Odası Başkanı Ömer Yıldız ve Yönetim kurulu üyeleri tarafından İş Bankası Ağrı Şubesi Arasında imza altına alınan Protokol ile Ağrı’lı çifçiler uygun faiz..

Ağrı Ziraat Odasından Çiftçilere Müjde
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı Ziraat Odasından Çiftçilere Müjde

Ağrı Ziraat Odası ile İş Bankası ile imzalanan protokol kapsamında Ağrı Ziraat odasına bağlı üyelere özel % 0.89’dan başlayan faiz oranları ile kredi imkanı sunulmuştur.

Ağrı Ziraat Odası Başkanı Ömer Yıldız ve Yönetim kurulu üyeleri tarafından İş Bankası Ağrı Şubesi Arasında imza altına alınan Protokol ile Ağrı’lı çifçiler uygun faiz koşulları ile kredi çekme imkanına kavuştu.

Yıldız Protokol Antlaşmasından sonra yaptığı açıklamada:”Biz Yönetim Kurulumuz ile yaptığımız çalışmalar neticesinde Kredi ihtiyacı olan Çiftçilerimizin yüksek oranlarda çektikleri kredilere son vererek İş Bankası ile yaptığımız protokol sayesinde daha uygun oranlarda kredi çekmeleri için antlaşma sağladık.

Göreve geldiğimiz günden beri Ağrı Çiftçisi için tüm olanaklarımızı seferber ettik.

Bu Protokol çiftçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için imza altına alınmıştır.”dedi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

Bunlarda İlginizi Çekebilir

İlk yorumu siz yazın