İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ağrı’ya Geliyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ağrı’ya Geliyor İçişleri Bakanı Süleyman Soylu temel atma töreni için yarın Ağrı’ya geliyor Ağrı Valiliği tarafından geliştirilen proje kapsamında kurulacak olan Ağrı Ayakkabıcılar Sitesi’nin temel atma töreni yarın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katılımı ile gerçekleştirilecek. Ağrı Valiliğinin Ağustos ayında yapımını bitirerek girişimcilere teslim etmeyi planladığı ayakkabı sitesi yarın düzenlenecek olan temel..

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ağrı’ya Geliyor
Yazar : Tarih : Yorum Yap

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ağrı’ya Geliyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu temel atma töreni için yarın Ağrı’ya geliyor

Ağrı Valiliği tarafından geliştirilen proje kapsamında kurulacak olan Ağrı Ayakkabıcılar Sitesi’nin temel atma töreni yarın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katılımı ile gerçekleştirilecek.

Ağrı Valiliğinin Ağustos ayında yapımını bitirerek girişimcilere teslim etmeyi planladığı ayakkabı sitesi yarın düzenlenecek olan temel atma töreni ile start alıyor.

  1. gurup kursiyerlerin mezun olduğu ve sitenin tamamlanacağı sürece kadar Ağrı Naci Gökçe Lisesi Kapalı Spor Salonunda faliyete başlayacak firmanın bünyesinde istihdam edileceği öğrenildi.
  2. gurup kursiyerler için önümüzdeki günlerde duyurunun yapılması bekleniyor.

Ağrı Ayakkabıcılar sitesinde fason üretim yapacak olam firmalarla birlikte Ağrı’ya istihdam alanında yeni bir kapı açılacak ve Ağrı yeni bir sektörün önemli merkezlerinden biri haline gelecek.

Yarın saat 10:30 da yapılması planlanan temel atma törenine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da katılacak.

Yeni kurulacak olan site Yoncalı Köyünde bulunan eski tuğla fabrikası alanında yapılacak.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın