Doğubayazıt’a Turistik Çarşı Projesi

Doğubayazıt’a Turistik Çarşı Projesi “Doğubayazıt Turistik Çarşı Yapım Projesi” için ilk adım atıldı Doğubayazıt Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından Serhat Kalkınma Ajansı’nın (SERKA) açtığı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı’na sunulan projenin hayata geçirilmesi için iki kurum arasında sözleşme imzalandı. Doğubayazıt Kaymakamı Zafer Engin ile SERKA Genel Sekreteri Oktay Güven, mali destek almaya hak..

Doğubayazıt’a Turistik Çarşı Projesi
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Doğubayazıt’a Turistik Çarşı Projesi

“Doğubayazıt Turistik Çarşı Yapım Projesi” için ilk adım atıldı

Doğubayazıt Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından Serhat Kalkınma Ajansı’nın (SERKA) açtığı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı’na sunulan projenin hayata geçirilmesi için iki kurum arasında sözleşme imzalandı.

Doğubayazıt Kaymakamı Zafer Engin ile SERKA Genel Sekreteri Oktay Güven, mali destek almaya hak kazanan “Doğubayazıt Turistik Çarşı Yapım Projesi” için sözleşme imzaladı.

Bütçesinin yüzde 74,1’i SERKA tarafından desteklenecek olan proje hayata geçirildiğinde, Doğubayazıt 10 dönüm arazi üzerinde, 8 adet dükkan ve 1 adet kafeteryadan oluşacak turistik bir çarşıya kavuşacak.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın