Çelebi Doğal Gaz Fiyatları İçin Enerji Bakanını Ziyaret Etti

Çelebi Doğal Gaz Fiyatları İçin Enerji Bakanını Ziyaret Etti Ak Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi son günlerde basın ve kamuoyunda yer alan doğalgaz fiyatları dolayısı ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i makamında ziyaret etti. Ziyareti sosyal medya hesaplarından paylaşan Çelebi “Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sn. @fatih_donmez’i makamında ziyaret ederek Ağrı’mıza ilişkin taleplerimizi..

Çelebi Doğal Gaz Fiyatları İçin Enerji Bakanını Ziyaret Etti
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Çelebi Doğal Gaz Fiyatları İçin Enerji Bakanını Ziyaret Etti

Ak Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi son günlerde basın ve kamuoyunda yer alan doğalgaz fiyatları dolayısı ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i makamında ziyaret etti.

Ziyareti sosyal medya hesaplarından paylaşan Çelebi “Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sn. @fatih_donmez’i makamında ziyaret ederek Ağrı’mıza ilişkin taleplerimizi ilettik.

Sayın Bakanımızla ayrıca ilimizdeki doğalgaz fiyatları ve 2020 yılı yatırım programlarıyla ilgili istişarelerde bulunduk.” Sözlerine yer verdi.

Özellikle son günlerde Ağrı’dan yükselen doğalgaza zam haberleri sonrasında Çelebi’nin Bakan Dönmez ile bir araya gelerek Ağrı’daki doğalgaz fiyatları konusunda görüşme yaptığı kaydedildi.

Çelebi’nin ziyaretinden sonra Bugün aksa firmasından basına ve kamuoyuna 2019 ve 2020 yılı fiyatlarının aynı kaldığına dair bir bilgi mesajı geçildi.

Öte yandan Ağrı’ya yapılması planlanan ve Enerji Bakanlığının bünyesindeki yatırımlar da masaya yatırılan diğer konular arasında yer aldı.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın