Başkan Sayan; Tekstilcileri Ağrı’ya Davet Etti

Başkan Sayan; Tekstilcileri Ağrı’ya Davet Etti Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, sosyal medya hesabından tekstilcilere seslenerek, Ağrı’ya gelmeleri gerektiğini belirtti. Korona virüsü ile mücadele eden Çin’de, bilindiği üzere gidiş ve gelişler tehlike ortadan kalkana kadar Türkiye tarafından direkt uçuşlar yasaklanmıştı. Çin’de üretim yapan tekstil firmalarının Ağrı ilini değerlendirmesi gerektiğini belirten Sayan üstelik Ağrı’da Koronavirüs tehlikesi..

Başkan Sayan; Tekstilcileri Ağrı’ya Davet Etti
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Başkan Sayan; Tekstilcileri Ağrı’ya Davet Etti

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, sosyal medya hesabından tekstilcilere seslenerek, Ağrı’ya gelmeleri gerektiğini belirtti.

Korona virüsü ile mücadele eden Çin’de, bilindiği üzere gidiş ve gelişler tehlike ortadan kalkana kadar Türkiye tarafından direkt uçuşlar yasaklanmıştı.

Çin’de üretim yapan tekstil firmalarının Ağrı ilini değerlendirmesi gerektiğini belirten Sayan üstelik Ağrı’da Koronavirüs tehlikesi de yok. Dev tekstil tesisleriyle uzak doğumuzun en şirin şehri Ağrı hizmetinizde olduğunu da belirtti.

Belediye Başkanı Savcı Sayan paylaşım metni şu şekilde; “Bütün Tekstilcilere Çağrımdır. Üretimde Ucuz maliyet için Uzak doğudaki Çin’e gitmenize gerek yok. Dev tekstil tesisleriyle uzak doğumuzun en şirin şehri Ağrı hizmetinizdedir Üstelik KORONAVİRÜS tehlikesi de bulunmamaktadır. Üretim için sizleri dört gözle Ağrı’ya bekliyoruz.”

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın