Kaymakamlardan İl Milli Eğitim Müdürü Tekin’e İade-i Ziyaret

Kaymakamlardan İl Milli Eğitim Müdürü Tekin’e İade-i Ziyaret Taşlıçay Kaymakamı Murtaza Ersöz ve Tutak Kaymakamı Ahmet Karaaslan, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin’e iade-i ziyarette bulundu. Geçtiğimiz aylarda Taşlıçay ile Tutak Kaymakamlığına atanan Murtaza Ersöz ve Ahmet Karaaslan, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin’e iade-i ziyarette bulunarak bir süre görüştüler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti..

Kaymakamlardan  İl Milli Eğitim Müdürü Tekin’e İade-i Ziyaret
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Kaymakamlardan İl Milli Eğitim Müdürü Tekin’e İade-i Ziyaret

Taşlıçay Kaymakamı Murtaza Ersöz ve Tutak Kaymakamı Ahmet Karaaslan, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin’e iade-i ziyarette bulundu.

Geçtiğimiz aylarda Taşlıçay ile Tutak Kaymakamlığına atanan Murtaza Ersöz ve Ahmet Karaaslan, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin’e iade-i ziyarette bulunarak bir süre görüştüler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, ziyaretten dolayı misafirlerine teşekkür etti.

Kaymakamlar Ersöz ve Karaaslan’a ilçelerin eğitim durumları hakkında bilgiler veren İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, daha sonra misafirlerini yolcu etti.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın