Diyadin’de 7 den 70’e Kitap Okuma Etkinliği

Diyadin’de 7 den 70’e Kitap Okuma Etkinliği Diyadin’de kitap okuma alışkanlığını kazandırmak için ilçe merkezi ve bütün köylerinde 7’den 70’e kitap okuma etkinliği düzenlendi. Diyadin Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile iş birliği içerisinde 2019 -2020 eğitim öğretim yılı 1. dönem sosyal etkinlikleri kapsamında ilçe merkezindeki temel eğitim ve ortaöğretim okulları ile köylerdeki okulların tamamında..

Diyadin’de 7 den 70’e Kitap Okuma Etkinliği
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Diyadin’de 7 den 70’e Kitap Okuma Etkinliği

Diyadin’de kitap okuma alışkanlığını kazandırmak için ilçe merkezi ve bütün köylerinde 7’den 70’e kitap okuma etkinliği düzenlendi.

Diyadin Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile iş birliği içerisinde 2019 -2020 eğitim öğretim yılı 1. dönem sosyal etkinlikleri kapsamında ilçe merkezindeki temel eğitim ve ortaöğretim okulları ile köylerdeki okulların tamamında öğrenciler, kamu çalışanları ve halk arasında okumanın önemi konusunda farkındalık oluşturarak, kitap okuma konusundaki hassasiyetin toplum bireyleri ile paylaşılması maksadı ile “7’den 70’e Diyadin Okuyor Projesi” kapsamında etkinlik düzenlendi.

Düzenlenen etkinlik ilçe merkezinde çarşı içerisinde, kahvelerde ,camilerde, ilçe stadyumunda, kamu kurum ve kuruluşlarında ve bahçelerinde köylerde ise açık alanlar ve camilerde olmak üzere . İlçenin her alanında renkli görüntülere sahne olup vatandaşların ilgisini çekiyor.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın