AİÇÜ’de Online Ödüllü Bilgi Yarışması Yapıldı

AİÇÜ’de Online Ödüllü Bilgi Yarışması Yapıldı Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) online gerçekleştirilen Ödüllü Bilgi Yarışması sona erdi. Öğrenciler, yoğun ilgi gösterdikleri yarışmada birinci olabilmek için zamanla yarıştı. AİÇÜ tarafından Pandemi sürecini evlerinde geçiren öğrencilerin eğlenceli bir zaman geçirmeleri amacıyla online olarak Ödüllü Bilgi Yarışması düzenlendi. Üniversitemiz, Ağrı, Koronavirüs, genel bilgiler ve zekâ sorularının yer..

AİÇÜ’de Online Ödüllü Bilgi Yarışması Yapıldı
Yazar : Tarih : Yorum Yap

AİÇÜ’de Online Ödüllü Bilgi Yarışması Yapıldı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) online gerçekleştirilen Ödüllü Bilgi Yarışması sona erdi. Öğrenciler, yoğun ilgi gösterdikleri yarışmada birinci olabilmek için zamanla yarıştı.

AİÇÜ tarafından Pandemi sürecini evlerinde geçiren öğrencilerin eğlenceli bir zaman geçirmeleri amacıyla online olarak Ödüllü Bilgi Yarışması düzenlendi.

Üniversitemiz, Ağrı, Koronavirüs, genel bilgiler ve zekâ sorularının yer aldığı konu başlıklarındaki yarışmaya öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

sinav.agri.edu.tr web sayfasından gerçekleştirilen yarışmada Tuğba OLUÇ birinci, Bildan SARICE ikinci, Şevin KIRTAY ise üçüncü oldu.

Yarışmada ilk ona giren öğrencilere ödülleri, en kısa sürede ulaştırılacaktır.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın