Ağrı’da Destekleme ve Yetiştirme Kursları Startı Verildi

Ağrı’da Destekleme ve Yetiştirme Kursları Startı Verildi 2019 -2020 Eğitim -Öğretim Yılı Destekleme ve Yetiştirme Kursları ile ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Ortaokul ve Lise müdürlerinin bulunduğu toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin de katılarak, “Kurslarda en üst düzeyde verim elde etmek için idareci ve öğretmenlerimizin büyük çaba sarf etmeleri gerekiyor. Çocuklarımızın başarısı için..

Ağrı’da Destekleme ve Yetiştirme Kursları Startı Verildi
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı’da Destekleme ve Yetiştirme Kursları Startı Verildi

2019 -2020 Eğitim -Öğretim Yılı Destekleme ve Yetiştirme Kursları ile ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Ortaokul ve Lise müdürlerinin bulunduğu toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin de katılarak, “Kurslarda en üst düzeyde verim elde etmek için idareci ve öğretmenlerimizin büyük çaba sarf etmeleri gerekiyor. Çocuklarımızın başarısı için hepimiz çok çalışacağız, ilimizin başarı grafiğini yukarılara çekmek ilimiz eğitim camiasının temel vicdani görevidir. Sizlerden tüm öğrencilerimize ulaşmanızı ve özellikle dezavantajlı bölgelerdeki çocuklarımıza ulaşarak onları DYK’larla buluşturmanızı özellikle istiyorum”dedi.
Toplantı Milli Eğitim Şube Müdürü Kutbeddin Kaya’nın Destekleme ve Yetiştirme Kursları ile ilgili açıklamaları sonrasında okul müdürlerinden gelen sorulara cevap verilmesiyle sona erdi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın